Співчуття в зв'язку з терористичним актом в новозеландському Крайстчерчі

15 березня 2019 року озброєнні люди влаштували стрілянину в двох мечетях в новозеландському місті Крайстчерч. За останніми даними, в результаті теракту загинули 49, постраждали десятки людей.

Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр висловив співчуття Муфтію духовного управління мусульман України «УММА» Саїду Ісмагілову.

Співчуття в зв'язку з терористичним актом в новозеландському Крайстчерчі

 

ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА УКРАЇНИ

Саїду Ісмагілову

Муфтію духовного управління мусульман України «УММА»

16.03.2019 р.

Із глибоким болем і скорботою сприйняли звістку про трагічну загибель десятків людей, Ваших єдиновірців, що молилися у мечетях міста Крайстчерч у Новій Зеландії. Справедливо кажуть, що терористи не мають національності та релігії – тероризму немає виправдання. Як православні християнини, засвідчуємо: якими би словами не називали себе вбивці і як би не мотивували свої дії — їхній вчинок це смертний гріх.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким загиблих. Хоча місце, де відбулася трагедія, знаходиться на протилежній стороні планети, наша земля є нашим спільним домом. Незалежно від кольору шкіри, мови, віросповідання та інших ознак і переконань, ми всі є дітьми нашого єдиного Небесного Отця. Висловлюємо співчуття усій мусульманській спільноті Україні. Нехай Господь Бог покоїть в мирі душі всіх безневинно загиблих.

Від імені співробітників Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, духовенства та віруючих Спасо-Преображенського собору міста Києва,

 

ОЛЕКСАНДР,

МИТРОПОЛИТ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І ВИШНЕВСЬКИЙ,

КЕРУЮЧИЙ ПЕРЕЯСЛАВСЬКО-ВИШНЕВСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ