Парафія Успіння Пресвятої Богородиці села Морозівка

Адреса: Київська область, Броварський район, село Морозівка, провулок Свято-Успенський, 1.

Настоятель: ієромонах Олексій Мацюра.

Морозівка  - найбільше село Баришівщини. Воно засноване 1500 року, і за козаччини, до 1781 року, селище було у складі Баришівської сотні Переяславського полку.

У 2000-х роках зусиллями сільської громади тут була зведена мурована церква на честь Успіння Пресвятої Богородиці, яку освятили 2010 року.

На початку 2019 року парафія перейшла до Православної Церкви України, але за кілька місяців її частина на чолі з настоятелем повернулася до Української Православної Церкви (у єдності з Московським Патріархатом). Відтоді парафія Православної Церкви України молилася просто неба поруч із храмом, а нині молиться у приватному будинку. Для уникнення конфлікту та на прохання парафіян Свято-Успенської громади ПЦУ було прийнято рішення про спорудження нового храму. 20 червня 2020 року митрополит Переяславський і Вишневський Олександр освятив місце, хрест та наріжний камінь під будівництво храму на честь Пресвятої Трійці.

Престольне свято: 15 серпня.