Парафія Вознесіння Господнього села Бобрик

Адреса: Київська обл., Броварський р-н, село Бобрик, вулиця Соборності, 18А.

Настоятель: архімандрит Іоан Шевченко

Село Бобрик засноване у другій половині 16 століття. Його назва імовірно походить від великої кількості бобрів та колишнього тут бобрового промислу.

Вознесенська церква у Бобрику була збудована наприкінці 17 — у першій половині 18 століття. У другій половині 1930 років храм закрили й перетворили на зерносховище, а 1967 році його спалили.

Відродження святині розпочалося у 1990 році - 7 серпня громаді було виділено земельну ділянку під храм. У тому ж році розпочали будівництво. Перед побудували поруч будинок, у якому тимчасово відправлялися богослужіння, а частина приміщення використовувалася під житло для священника. Будували церкву «всім миром» - віряни надавали посильну допомогу фізичною працею на будівництві, матеріально. 19 листопада 1998 року храм освятив Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан). У наступні десять років храм розписали, провели оздоблювальні роботи, встановили іконостас. У 2005–2007 роках у церкві спорудили південний вівтар в ім'я святителя Феодосія Чернігівського, якого місцеві жителі вшановують покровителем села. 2 лютого 2008 року його освятив єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр.

У травні 2022 року парафія села Бобрик разом з настоятелем, відповідно до поданого прохання, була прийнята до складу Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України з юрисдикції Української Православної Церкви Московського Патріархату.

5 березня 2022 року російські війська обстріляли село 6 ракетами, одна з них влучила у церкву. За словами отця-настоятеля, через пів години після завершення богослужіння снаряд влучив у дах храму і розірвався в його центральній частині. Внаслідок цього були посічені стіни, іконостас.

Святині: частка мощів святителя Феодосія Чернігівського.

Престольне свято: Вознесіння Господнє (40-й день після Пасхи), пам’ять свт. Феодосія Чернігівського (5 лютого, 9 вересня).