Церква Преображення Господнього у Хуторі Ясному

Адреса: Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Ходосівка, вул. Набережно Сіверська, 1.

Настоятель: митрополит Переяславський і Вишневський Олександр.

Церква Преображення Господнього - теплий храм чоловічого монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

Цей невеликий храм був побудований в 2014-2015 роках за ініціативи митрополита Переяславcького і Вишневського Олександра в пам'ять про свого духовного наставника Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана; +2014).

12 вересня 2015 року, на знак закінчення будівництва, митрополит Олександр звершив мале освячення храму та очолив у ньому першу Божественну літургію. 19 листопада 2015 року, напередодні 80-річчя Владики Володимира, було звершено велике освячення церкви. 20 серпня 2021 року на фасаді храму відкрили пам'ятну дошку Митрополиту Володимиру.

Престольне свято: 6 серпня.