Переяславсько-Вишневська єпархія: Вересень 2022 у світлинах

Жовтень 2022 у світлинах

2 жовтня. Клірик єпархії передав допомогу українським захисникам на лінії фронту.

4 жовтня. Митрополит Олександр привітав керуючого Рівненсько-Волинською єпархією, клір та паству з 25-річчям.

6-9 жовтня. Паломництво вірян Переяславсько-Вишневської єпархії на чолі з митрополитом Олександром на Афон.

7 жовтня. Відвідання монастиря Ксенофонт та зустріч з настоятелем архімандритом Олексієм Мадзірісом, відвідання монастиря Ватопед.

7 жовтня. Відвідання монастиря Ксенофонт та зустріч з настоятелем архімандритом Олексієм Мадзірісом.

8 жовтня. Митрополит Олександр звершив Божественну літургію у монастирі Ксенофонт.

8 жовтня. Українські паломники вклонилися святиням Івірону.

8 жовтня. Керуючий Переяславсько-Вишневською єпархією зустрівся з Протоепістатом Гори Афон.

9 жовтня. Митрополит Олександр звершив Божественну літургію у монастирі Пантократор.

9 жовтня. Паломники Переяславсько-Вишневської єпархії відвідали монастирі Есфігмен і Симонопетра.

9 жовтня. Клірик єпархії передав допомогу українським захисникам на лінії фронту в Донецькій області.

10 жовтня. Переяславсько-Вишневській єпархії передано частину мощів новоканонізованого святого - Каллініка Едеського.

10 жовтня. Зустріч з митрополитом Анейським Макарієм (Павлідісом).

10 жовтня. Зустріч з митрополитом Макарієм Анейським.

11 жовтня. Митрополит Олександр відвідав Касандрійську Митрополію.

11 жовтня. Митрополит Олександр зустрівся з єпископом Аморійським Никофором.

11 жовтня. Митрополит Олександр мав зустріч з єпископом Аморійським Никофором.

11 жовтня. Митрополит Олександр відвідав Консульство України у Салоніках

11 жовтня. Митрополит Олександр відвідав Консульство України у Салоніках.

12 жовтня. Митрополит Олександр відвідав Успенський жіночий монастир в Салоніках.

12 жовтня. Митрополит Олександр зустрівся з митрополитом Лангадським Платоном.

12 жовтня. Митрополит Олександр підніс молитви за Україну перед мощами великомученика Димитрія Солунського.

13 жовтня. Митрополит Олександр вклонився святиням монастиря святої Феодори у Салоніках.

13 жовтня. Митрополит Олександр відвідав Генеральне Консульство України в Стамбулі.

13 жовтня. Панахиду на могилі воїна-ієромонаха Пимена Пеприка.

14 жовтня. На свято Покрову Пресвятої Богородиці митрополит Олександр молився з українською громадою у Стамбулі.

14 жовтня. Молитва у Влахернському храмі у Стамбулі-Константинополі - місці явлення Божої Матері, яке лягло в основу свята Покрову.

23 жовтня. Митрополит Олександр відвідав Консульство України в Анталії.

Митрополит Олександр відвідав Консульство України в Анталії

23 жовтня. Літургія в неділю 19-ту після П'ятидесятниці.

24 жовтня. Митрополит Олександр взяв участь у відзначенні актового дня Волинської православної богословської академії.

27 жовтня. Нічна Літургія у монастирі свт. Нектарія у день пам'яті прп. Параскеви Сербської, мчч. Назарія, Гервасія, Протасія, Кельсія, прп. Миколи Святоші,  прав. гетьмана Петра Калнишевського.

28 жовтня. Освячення студії звукозапису на території єпархіального управління.

30 жовтня. Перше відвідання керуючим єпархії парафії Різдва Богородиці у Віті-Поштовій та висвячення настоятеля для парафії.