Переяславсько-Вишневська єпархія: Грудень 2022 у світлинах

Грудень 2022 у світлинах

3 грудня. Божественна літургія у день передсвята Введення у Храм Пресвятої Богородиці.

3 грудня. Святкова Всеношна напередодні свята Введення.

Фото: AP

4 грудня. На свято Введення у Храм Пресвятої Богородиці керуючий єпархією відправив Літургію у кафедральному соборі.

4 грудня. Хрещення Тимофія.

4 грудня. Хрещення.

6 грудня. Клірик єпархії привітав військових та майбутніх захисників і захисниць з Днем Збройних Сил України.

9 грудня. Престольне свято парафіяльного храму в ім'я преподобного Стиліана Пафлагонського.

10 грудня. Літургія на свято Знаменської ікони Божої Матері.

11 грудня. У неділю 26-ту після П'ятидесятниці керуючий єпархією відправив Літургію кафедральному соборі.

13 грудня. Престольне свято Андріївської церкви.

13 грудня. Клірик єпархії відвідав Святошинський інтернат.

15 грудня. Божественна літургія у четверту річницю Об’єднавчого собору.

15 грудня. Божественна літургія в 4-ту річницю Об'єднавчого собору.

15 грудня. Прощання з журналістом Артемом Скоропадським.

15 грудня. Перед мощами великомучениці Варвари напередодні дня її пам'яті.

15 грудня. У студії Українського радіо.

18 грудня. Хрещення Івана.

18 грудня. У неділю 27-ту після П'ятидесятниці керуючий єпархією відправив Літургію кафедральному соборі.

19 грудня. 15-ліття єпископської хіротонії митрополита Олександра.

15-ліття єпископської хіротонії митрополита Олександра

20 грудня. У могили Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана).

21 грудня. Хрещення в монастирі свт. Нектарія.

22 грудня. Перед розширеним засіданням Колегії Департаменту культури та туризму Київської обласної державної адміністрації.

22 грудня.  Перед розширеним засіданням Колегії Департаменту культури та туризму Київської обласної державної адміністрації

23 грудня. Митрополит Олександр студії медіаплатформи "Ми-Україна".

24 грудня. Божественна літургія в Спасо-Преображенському соборі в день пам'яті  прп. Кукші Одеського.

25 грудня. Божественна літургія в Неділю 28-му після П'ятидесятниці.

25 грудня. Митрополит Олександр в студії ТСН на телеканалі 1+1.