Переяславсько-Вишневська єпархія: березень 2023 у світлинах

Березень 2023 у світлинах

1 березня. Митрополит Олександр звершив першу в цьому році Літургію Ранішосвячених Дарів.

1 лютого. Митрополит Олександр звершив першу в цьому році Літургію Ранішосвячених Дарів.

1 березняКеруючий єпархією прочитав третю частину Великого покаянного канону у Спасо-Преображенському соборі.

1 лютого. Керуючий єпархією прочитав третю частину Великого покаянного канону у Спасо-Преображенському соборі.

2 березняМитрополит Олександр прочитав четверту частину Великого покаянного канону.

2 лютого. Митрополит Олександр прочитав четверту частину Великого покаянного канону.

3 березня. У п’ятницю першої седмиці Великого посту митрополит Олександр звершив Літургію Ранішосвячених Дарів.

3 лютого. У п’ятницю першої седмиці Великого посту митрополит Олександр звершив Літургію Ранішосвячених Дарів.

4 березня. Керуючий єпархію відправив Літургію у першу суботу Великого посту.

4 березня. Всеношна напередодні Неділі Торжества Православ'я.

5 березня. У Неділю Торжества Православ’я митрополит Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

7 березня. Митрополит Олександр звершив відспівування чотирьох захисників України.

8 березня. Керуючий єпархією відправив Літургію Ранішосвячених Дарів у монастирі святителя Нектарія Егінського.

9 березня. Митрополит Олександр звершив Літургію у співслужінні собору духівництва Переяславсько-Вишневської єпархії.

9 березня. Митрополит Олександр перше зібрання духовенства Переяславсько-Вишневської єпархії.

13 березня. Керуючий єпархією зустрівся з Послом України в Польщі.

13 березня. Митрополит Олександр відвідав Генеральне Консульство України у Вроцлаві.

13 березня. Митрополит Олександр зустрівся з українськими вірянами у Вроцлаві.

14 березня. Митрополит Олександр передав примірник факсимільного видання Пересопницького Євангелія у дар Національному інституту імені Оссолінських.

14 березня. Митрополит Олександр передав примірник факсимільного видання Пересопницького Євангелія у дар Вроцлавському університету.

14 березня. Митрополит Олександр відвідав собор Воздвиження Чесного Хреста УГКЦ у Вроцлаві.

15 березня. Митрополит Олександр вклонився мощам великомученика Димитрія.

16 березня. В перший день паломництва до Афону керуючий єпархією відвідав монастир Симонопетра.

16 березня.  Українські паломники вклонилися святиням Івірону та поспілкувалися з його ігуменом старцем Нафанаїлом.

16 березня. Митрополит Олександр зустрівся з Протоепістатом Святої Гори та вклонився чудотворному образу «Достойно є».

17 березня. Митрополит Олександр відвідав Велику Лавру.

17 березня. Українські паломники зустрілися з ігуменом афонського монастиря Ставроникита старцем Тихоном.

18 березня. Митрополит Олександр звершив Божественну літургію в Іллінському скиту.

18 березня. Митрополит Олександр помолився у святинь афонського монастиря Кутлумуш.

19 березня. Митрополит Олександр відправив Божественну літургію у монастирі Ксенофонт на Афоні.

19 березня. В останній день паломництва митрополит Олександр помолився у святинь Дохіару.

19 березня. Митрополит Олександр відвідав ставропігійний монастир великомучениці Анастасії у Салоніках.

25 березня. Спасо-Преображенський кафедральний собор відвідали паломники з Білоцерківщини.

25 березня. У Свято-Миколаївському храмі села Русанів звершено перше богослужіння після приєднання до Православної Церкви України.

Керуючого єпархією нагороджено відзнакою Сил територіальної оборони.