Переяславсько-Вишневська єпархія ПЦУ Переяславсько-Вишневська єпархія ПЦУ

Новини

Парафія села Рудня на Броварщині приєдналася до Переяславсько-Вишневської єпархії

14 квітня у селі Рудня Броварського району Київської області відбулися збори релігійної громади.

За Літургією у Неділю 4-ту Великого посту митрополит Олександр звершив дияконську хіротонію

За Літургією у 4-ту неділю Великого посту митрополит Олександр звершив дияконську хіротонію

14 квітня, у Неділю 4-ту Великого посту та день пам’яті преподобного Іоана Ліствичника, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Керуючий єпархією висвятив нового священника для парафії у Підгірцях

13 квітня, у батьківську поминальну суботу та день пам’яті сщмч. Артемона Лаодикійського, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію свт. Іоана Золотоуста у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

ГОГОЛІВ. Митрополит Олександр відслужив молебень перед списками афонських чудотворних ікон на парафії Різдва Пресвятої Богородиці

13 квітня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці села Гоголів Броварського району, де відслужив молебень перед списками афонських чудотворних ікон Пресвятої Богородиці “Всецариця” (мироточива), “Скоропослушниця” та ікони Трьох святителів з частками чесних мощів святих Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого.

У п’ятницю четвертої неділі Великого посту керуючий єпархію відправив літургію у кафедральному соборі

12 квітня, у день пам'ять прп. Ісаака Сиріна (+550), митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Літургію Ранішосвячених Дарів у Богоявленському приділі Спасо-Преображенського собору м. Києва.

У Хрестопоклонну неділю митрополит Олександр звершив Літургію в монастирі святителя Нектарія

7 квітня, у Неділю 3-ю Великого посту, Хрестопоклонну, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

За Літургію у монастирі свт. Нектарія керуючий єпархією висвятив нового клірика

За Літургією у монастирі свт. Нектарія керуючий єпархією висвятив нового клірика

6 квітня, в день пам’яті свт. Мефодія, архієпископа Моравського (+885), митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

Клірик єпархії привітав професора медицини Василя Поповича з днем народження

В перші дні квітня голова єпархіального відділу взаємодії з силовими структурами і громадськістю протоієрей Валерій Жигуц зустрівся з вченим-оториноларингологом Василем Поповичем та привітав його із днем народження.

Клірик єпархії взяв участь в заході до другої річниці визволення Київщини від російських загарбників

Клірик єпархії взяв участь у заході до другої річниці визволення Київщини від російських загарбників

2 квітня в конференц-холі в місті Ірпінь на Київщині відбувся урочистий захід: «Київщина. Віримо. Міцнішаємо. Відроджуємося», присвячений до другої річниці визволення Київської області від російських загарбників.

Клірики єпархії з волонтерською поїздкою вчергове відвідали Донеччину

28 березня з чергової волонтерської поїздки до наших захисників повернулися клірики Переяславсько-Вишневської єпархії ієромонах Іоан Бондарєв, настоятель Свято-Миколаївського храму с. Русанів Броварського району Київської області, та протодиякон Дмитро Самойленко, клірик Спасо-Преображенського собору м. Києва.

На свято Благовіщення митрополит Олександр висвятив нового клірика

25 березня, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію в монастирі свт. Нектарія Егінського в Хуторі Ясному.

У Неділю Торжества Православ’я митрополит Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі

24 березня, в першу неділю Великого посту, Торжество Православ’я, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Митрополит Олександр відправив Літургію у першу суботу Великого посту

23 березня, у першу суботу Великого посту, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі міста Києва.