Новини

РІВНЕ. Керуючий єпархією співслужив Предстоятелю за Літургією у Покровському соборі міста

14 жовтня в день свята Покрову Пресвятої Богородиці митрополит Олександр співслужив Предстоятелю за  Літургією у Покровському кафедральному соборі м. Рівне.

РІВНЕНЩИНА. Керуючий єпархією відвідав Успенський храм м. Здолбунів

13 жовтня Блаженніший Митрополит Епіфаній освятив розписи в Успенському храмі м. Здолбунів та очолив читання акафіста до Пресвятої Богородиці.

Митрополит Олександр подякував Предстоятелю Елладської Церкви за визнання Православної Церкви України

12 жовтня у Спасо-Преображенському соборі у Ліко-Граді митрополит Олександр підніс подячні молитви Господу за історичне рішення Архієрейського Собору Елладської Церкви, який  визнав Автокефальний статус Православної Церкви України.

Митрополит Олександр очолив святкування 9-ї річниці освячення Спасо-Преображенського кафедрального собору

Рівно дев’ять років тому Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан) освятив Спасо-Преображенський собор у Ліко-Граді, який нині є кафедральним собором Переяславсько-Вишневської єпархії.

Митрополит Олександр привітав колектив Таращанського академічного ліцею «Ерудит» зі 150-ю річницю заснування

12 жовтня академічний ліцей "Ерудит" м. Тараща Київської області відзначив 150-ту річницю від дня заснування.

Єпархіальними відзнаками нагороджено керівництво Національної поліції в Київській області та співробітників карного розшуку

11 жовтня, до Спасо-Преображенського собору та Музею Блаженнішого Митрополита Володимира завітали керівництво Головного управління Національної поліції в Київській області та співробітники карного розшуку.

ЧЕРКАЩИНА. Митрополит Олександр взяв участь в освяченні новозбудованого храму в Червоній Слободі

10 жовтня, на запрошення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоанна, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Черкаську єпархію.

Митрополит Олександр взяв участь у відзначенні 30-ліття відновлення Київських духовних шкіл

9 жовтня, в день пам’яті святого апостола та євангеліста Іоанна Богослова, у соборному храмі Михайлівського Золотоверхого монастиря, була звершена Божественна літургія.

Паломники Переяславсько-Вишневської єпархії вклонилися святиням Західної України

13-15 вересня відбулася паломницька поїздка святинями Західної України, яку очолив голова єпархіального відділу по взаємодії із силовими структурами (військкоматами) та громадськістю протоієрей Валерій Жигуц.

Керуючий єпархією співслужив Предстоятелю за Літургією у Іоанно-Богословському храмі Харкова

6 жовтня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Харківську єпархію та взяв участь у служінні Божественної літургії в храмі апостола і євангелиста Іоанна Богослова міста Харкова, яку очолив Блаженніший Митрополит Епіфаній.

Група паломників Переяславсько-Вишневської єпархії відвідала святі місця Ізраїлю та Йорданії

25 вересня – 2 жовтня, з благословення митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, група паломників Переяславсько-Вишневської єпархії відвідала Святу Землю.

У день пам'яті свт. Димитрія Ростовського керуючий єпархією взяв участь у святковому богослужінні у Покровському соборі Львова

4 жовтня, у день віднайдення мощей святителя Димитрія Туптала, митрополита Ростовського, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Львівську єпархію.

Митрополит Олександр презентував свою книгу про Українську автокефалію на ХІІ Екуменічному соціальному тижні

2 жовтня у Львові розпочався ХІІ Екуменічний соціальний тиждень «Відповідальність VS популізм».

Керуючий єпархією від імені духовенства та вірян звернувся до Предстоятеля Елладської Церкви щодо питання визнання Помісного Автокефального статусу Православної Церкви України

21 вересня, у приміщені управляння Переяславсько-Вишневської єпархії, під головуванням митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра відбулося засідання Єпархіальної Ради