Новини

ТЕРНОПІЛЬЩИНА. На свято Почаївської ікони митрополит Олександр очолив відправу Літургії у Свято-Юріївському монастирі на Вірлі

5 серпня, в день вшанування Почаївської ікони Божої Матері, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію у Свято-Юріївському монастирі на Вірлі (Кременецький р-н Тернопільської обл.).

Монастирю свт. Нектарія Егінського передано в дар перший дзвін для дзвіниці

3 серпня, перебувачи на Волині, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав завод "Горсталь" у місті Горохові.

Митрополит Олександр очолив престольне свято храму на найвищий точці Православ’я в Україні

2 серпня, у день пам’яті святого Пророка Іллі, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію у Іллінському храмі на горі Високий Верх у Карпатах.

РІВНЕНЩИНА. Митрополит Олександр очолив Літургію у Свято-Воскресенському храмі м. Корець

1 серпня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, звершив Божественну літургію у Свято-Воскресенському храмі міста Корець на Рівненщині – на своїй малій Батьківщині.

КИЇВЩИНА. Митрополит Олександр очолив престольне свято храму на честь Собору Київських святих у с. Романків

28 липня Церква відзначає свято на честь Собору Київських Святих. У цей день митрополит Олександр очолив престольне свято храму у с. Романків.

Члени Синодальної Комісії з міжхристиянських відносин помолилися за Літургією у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

26 липня, у неділю 7-му після П’ятидесятниці, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Переяславсько-Вишневської єпархії було звершено Божественну літургію.

ХАРКІВЩИНА. Митрополит Олександр взяв участь в освяченні Предтоятелем нового храму в ім’я св. Миколая Чудотворця у с. Бугаївка

24 липня, у день пам’яті рівноапостольної княгині Ольги, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив новозбудований храм в ім’я святителя Миколая Чудотворця села Бугаївка Вовчанського району та звершив у ньому першу Божественну літургію.

ХУТІР ЯСНИЙ. Керуючий єпархією освятив баню та хрест для церкви монастиря свт. Нектарія Егінського

21 липня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив освячення хреста та бані для церкви в ім’я святителя Нектарія Егінського, що будується, в однойменному монастирі на Київщині.

Митрополит Олександр звершив Божественну літургію у церкві Миколи Набережного на Подолі

19 липня, у Неділю 6-ту по Пятидесятниці та день пам’яті святої праведної Іуліанії Ольшанської, митрополит Переяславський і Вишнеський Олександр звершив Божественну літургію у храмі святителя Миколая Чудотворця на Подолі.

Митрополит Олександр очолив престольне свято монастиря Дванадцяти Апостолів у Володимирі-Волинському

13 липня, у день свята Собору Дванадцяти Апостолів та вшанування Волинської ікони Пресвятої Богородиці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у чоловічому монастирі Дванадцяти Апостолів у м. Володимирі-Волинському.

ЛЬВІВЩИНА. Митрополит Олександр взяв участь у відзначенні престольного свята Петро-Павлівської церкви у Жовкві

На запрошення настоятеля архімандрита Маркіяна (Каюмова) митрополит Переяславський і Вишневський Олександр взяв участь у святкових богослужіннях з нагоди престольного свята храму в ім’я святих апотолів Петра та Павла у місті Жовкві, Львівської області.

ВОЛИНЬ. Клірик єпархії очолив Літургію у Хрестовоздвиженському храмі с. Ощів

8 липня, у день пам’яті святих Петра та Февронії Муромських, з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, клірик Переяславсько-Вишневської єпархії протоієрей Валерій Жигуц очолив Божественну літургію у храмі с. Ощів (Горохівський р-н, Волинської обл.).

Митрополит Олександр привітав настоятеля храму на честь Собору Київських Святих у с. Романків протоієрея Богдана Гулямова з 50-річчям

Храм на честь Собору Київських Святих у селі Романків (Обухівський р-н, Київської обл.) – перший в Україні, присвячений цьому святу (відзначається 28 липня). Він був збудований зусиллями настоятеля протоієрея Богдана Гулямова.

У 6-ту річницю від дня упокоєння Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Олександр підніс заупокійні молитви за приснопоминаємого Архіпастиря

5 липня, у неділю 4-ту після П’ятидесятниці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.