Переяслав-Вишневська єпархія ПЦУ

Новини

Митрополит Олександр привітав керуючого Тернопільсько-Бучацькою єпархію з днем народження

19 жовтня, в день пам’яті святого апостола Фоми, у кафедральному храмі Різдва Христового м. Тернополя відбулось соборне архієрейське богослужіння, яке очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Керуючий єпархією взяв участь у святкуванні престольного свята Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівне

14 жовтня, в день свята Покрови Пресвятої Богородиці, у Покровському соборі м. Рівне  була звершена Божественна літургія.

Клірик єпархії взяв участь у нараді щодо релігійної діяльності в умовах карантину

13 жовтня, на запрошення Голови Київської Обласної державної адміністрації Василя Володіна, було проведено нараду з представниками Церков щодо релігійної діяльності в умовах карантину.

Митрополит Олександр взяв участь у богослужінні на своїй малій батькіщині

13 жовтня, в день пам'яті святителя Михаїла, першого Митрополита Київського, у Свято-Воскресенському храмі міста Корець Рівненської області була звершена Божественна літургія.

Митрополит Епіфаній очолив урочистості з нагоди 10-річчя освячення Спасо-Преображенського кафедрального собору

Святкування з нагоди 10-річчя освячення Спасо-Преображенського кафедрального собору відбулися 11 жовтня. Божественну літургію очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, Предстоятель Православної Церкви України.

МИКОЛАЇВЩИНА. Митрополит Олександр відправив Літургію у Свято-Петро-Павлівському храмі Южноукраїнська

4 жовтня, у день віддання свята Воздвиження Животворящого Хреста Господнього, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав Миколаївську єпархію Православної Церкви України.

У Спасо-Преображенському соборі відзначили пам’ять св. Ігоря Чернігівського - небесного покровителя ктитора храму

2 жовтня, у день пам’яті святого благовірного князя Ігоря Чернігівського і Київського, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

На свято Воздвиження керуючий єпархією очолив богослужіння у кафедральному соборі

27 вересня Православна Церква відзначає одне з дванадцяти головних церковних свят – Воздвиження Хреста Господнього.

Керуючий єпархією відслужив літію за загиблими у авіакатастрофі під Чугуєвом

26 вересня, після всеношної напередодні свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр у Спасо-Преображенському кафедральному соборі відслужив заупокійну літію за загиблими у авіакатастрофі під Чугуєвом на Харківщині.

Керуючий єпархією помолився за упокоєння душ загиблих в авіакатастрофі під Чугуєвом

26 вересня, у день пам’яті оновлення храму Воскресіння Христова в Єрусалимі та передсвято Воздвиження Чесного Хреста Господнього, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Керуючий єпархією зустрівся з Головою Вишгородської районної ради

25 вересня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав давнє місто Вишгород, що недалеко від Києва.

Вітаємо очільника Місії «Рукописна та стародрукована спадщина Київської Церкви: архіви, бібліотеки, музеї» диякона Станіслава Волощенка ̈ із захистом кандидатської дисертації

24 вересня  відбувся захист кандидатської дисертації очільника Місії „Рукописна та стародрукована спадщина Київської Церкви: архіви, бібліотеки та музеї“ Переяславсько-Вишневської єпархії Православної церкви України С. А. Волощенка.

Митрополит Олександр  взяв участь у підсумковому засіданні Поважної Ради Ордену Святого Пантелеймона

22 вересня у місті Києві відбулося дванадцяте у цьому році, підсумкове, засідання Поважної Ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона".

На Різдво Богородиці керуючий єпархією очолив богослужіння у Спасо-Преображенському соборі

21 вересня, у день двонадесятого свята Різдва Пресвятої Богородиці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство Переяславсько-Вишневської єпархії.