Переяславсько-Вишневська єпархія ПЦУ Переяславсько-Вишневська єпархія ПЦУ

Новини

Духівник єпархії взяв участь у програмі "Постаті" на Емігрантському радіо

12 квітня, з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, духівник Переяславсько-Вишневської єпархії протоієрей Миколай Тишкун взяв участь у програмі "Постаті" на Емігрантському радіо.

У Неділю 4-ту Великого посту митрополит Олександр відправив Літургію у кафедральному соборі

11 квітня, у Неділю 4-ту Великого посту та день пам’яті преподобного Іоана Ліствичника, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

На свято Благовіщення Богородиці керуючий єпархією очолив Літургію у кафедральному соборі

7 квітня, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва.

У Хрестопоклонну неділю митрополит Олександр звершив Літургію у Спасо-Преображенському соборі

3 квітня, напередодні Хрестопоклонної неділі, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відслужив святкову всеношну у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва.

РІВНЕНЩИНА. Митрополит Олександр звершив Літургію Ранішеосвячених Дарів у Гурбинському монастирі

2 квітня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав Свято-Воскресенський Гурбинський монастир, що на Повстанських Могилах (с. Мости, Здолбунівського району, Рівненської обл.)

Митрополит Олександр передав частку мощів свт. Миколая Чудотворця до Успенської парафії с. Погреби, що на Броварщині

1 квітня на прохання громади церкви Успіння Пресвятої Богородиці с. Погреби (Броварський р-н Київської області) було передано частку мощів святителя Миколая Чудотворця.

Переяславсько-Вишневську єпархію відвідав секретар Священного Синоду ПЦУ митрополит Вінницький і Барський Симеон

30 березня, у день пам’яті преподобного Олексія, чоловіка Божого (+411), Літургію Ранішосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон у співслужінні митрополита Переяславського і Вишневського Олександра.

Митрополит Олександр очолив богослужіння неділі другої Великого посту у кафедральному соборі

28 березня, в другу неділю Великого посту, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва.

Митрополит Олександр очолив богослужіння Неділі Православ’я у кафедральному соборі

21 березня, в першу неділю Великого посту, коли Церква відзначає Торжество Православ’я, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва.

Четверту частину Великого покаянного канону митрополит Олександр прочитав у соборі та монастирі

18 березня, у четвертий день Великого посту, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Велике повечір’я з читанням четвертої, заключної, частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва та монастирі святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

Керуючий єпархією молитовно відзначив 44-й день народження

18 березня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відзначив День народження – цього дня йому виповнилося 44 роки.

Керуючий єпархією прочитав третю частину Великого покаянного канону в кафедральному соборі

17 березня, у третій день Великого посту, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Велике повечір’я з читанням третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.