Керуючий єпархією зустрівся з міським головою Переяслава

4 травня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр зустрівся з міським головою Переяслава В’ячеславом Саулком.

У зустрічі також взяли участь: генеральний директор НІЕЗ «Переяслав» Олексій Лукашевич, в.о. секретаря єпархії ієромонах Вікентій Козак, настоятель парафії Успіння Богородиці с. Фарбоване священник Євгеній Зотов, благочинний Переяславського округу Київської єпархії протоієрей Іоан Бобітко.

Під час зустрічі були обговорені перспективи співпраці, а також останні події церковного життя.

На згадку про зустріч владика подарував пану меру образ святителя Нектарія Егінського з часткою мощів, та видання Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, зокрема, свою книгу «Українська Церква: шлях до Автокефалії» та травневий том Синаксарю - україномовних житій святих. В’ячеслав Володимирович подарував владиці Олександру репродукцію малюнка Тараса Шевченка 1845 року «Вознесенський собор в Переяславі».