АФОН. Клірик єпархії вклонився святиням Святої Гори

В першій половині травня, з благословіння митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, голова єпархіального відділу з питань взаємодії з силовими структурами (військкоматами) та громадськістю протоієрей Валерій Жигуц відвідав Святу Гору Афон, очоливши паломницьку групу духівництва та мирян Православної Церкви України.

У складі групи також був клірик Київської єпархії священник Миколай Проданюк.

Впродовж тижня українські паломники відвідали сім афонських монастирів, в яких причастилися Святих Таїн, піднесли молитви за Україну, Збройні Сили та за перемогу над російським агресором. В обителі Пантократор вони мали зустріч з ігуменом архімандритом Гавриїлом.

Священники та миряни подякували афонським ченцям за гостинність та молитви за нашу державу і народ. Разом із пасхальними вітаннями з України паломники передали гуцульські паски та вишиті рушники.

На шляху до Святої Гори паломники вклонилися святиням столиці Румунії Бухареста, а на зворотному шляху - столиці Болгарії Софії.