У день перенесення мощів святителя Миколая митрополит Олександр звершив читання акафісту у храмі села Велика Димерка

22 травня, на свято перенесення мощів святителя Миколая Чудотворця, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав Свято-Покровський храм у селі Велика Димерка Броварського району Київської області.

Перед іконою з мощами святого Миколая владика Олександр звершив читання акафісту цьому святителю. Потому архіпастир відслужив молебень за українську Державу її військо і народ, та заупокійну літію за полеглими оборонцями Батьківщини і мирними жителями.

Йому співслужили: настоятель храму протоієрей Сергій Денисенко та клірики єпархії.

Наостанок владика-митрополит помазав усіх освяченним єлеєм та привітав парафіян з днем пам'яті святителя Миколая Чудотворця.