РУСАНІВ. Митрополит Олександр з архіпастирським візитом відвідав Свято-Миколаївську парафію

22 травня, на свято перенесення мощів святителя Миколая Чудотворця (1087), митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав парафію в ім'я цього святого у селі Русанів Броварського району Київської області, де звершив Божественну літургію.

Високопреосвященнішому владиці співслужили: духівник єпархії архімандрит Іоан Шевченко, в.о. секретаря єпархії ієромонах Вікентій Козак, настоятель храму ієромонах Іоан Бондарєв та клірики єпархії.

Були піднесені молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Після Хресної ходи митрополит Олександр привітав ієромонаха Іоана та церковну громаду з днями Пасхи Христової, які нині тривають, та храмовим святом. Владика подякував за спільну молитву та на молитовну згадку про звершення першої Літургії архієрейським чином подарував парафії ікону святителя Миколая Чудотворця з часткою мощів.