ВЕЛИКА ДИМЕРКА. На Покровській парафії звершили першу Літургію після приєднання до Православної Церкви України

28 травня, у Неділю 7-му після Пасхи, з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, в.о. секретаря Переяславсько-Вишневської єпархії ієромонах Вікентій Козак звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі смт Велика Димерка Броварського району Київської області.

Йому співслужив священник Василій Чічак, якого наприкінці відправи отець Вікентій представив громаді як нового настоятеля парафії та зачитав указ про його призначення.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.

Нагадаємо, що 5 травня 2023 року мешканці Великої Димерки одностайно проголосували за перехід парафії до Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України. 22 травня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відслужив у храмі акафіст святителю Миколаю Чудотворцю.