Митрополит Олександр провів перше зібрання духовенства Переяславсько-Вишневської єпархії

18 липня в Преображенському соборі міста Києва під головуванням митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра пройшло зібрання духовенства Переяславсько-Вишневської єпархії.

Роботі зібрання передувала Божественна літургія, яку митрополит Олександр відправив у соборі у співслужінні кліриків єпархії.

Після відкриття зустрічі, шляхом голосування було обрано секретаря єпархіального управління - священика Ростислава Воробія.

Потому керуючий єпархією зосередив увагу на основних напрямках діяльності та представив голів відповідних єпархіальних відділів та місій:

- Духівник єпархії – протоієрей Миколай Тишкун;
- Літургійна комісія - протоієрей Андрій Дудченко;
- Паломницький центр "Фавор" – протоієрей Андрій Дудченко;
- Інформаційно-просвітницький відділ - протоієрей Віктор Мартиненко;
- Економ єпархії – ієромонах Вікентій (Козак);
- Молодіжний відділ – священик Андрій Герасименко;
- Богословсько-канонічний відділ – протодиякон Іоан Гичун;
- Місія «Рукописна і стародрукована спадщина Київської Церкви: архіви, бібліотеки і музеї» - диякон Станіслав Волощенко;
- Юридичний відділ – Волинець Валентин Феодосійович;
- Видавничий відділ – Бурдейна Марина Володимирівна;
- Відділ Соціального служіння і культури – Заріцька Ольга Михайлівна;
- Медичний відділ – Дудченко Поліна Володимирівна.

Владика зазначив, що у кожному відділі будуть проведені круглі столи з метою подальшої реалізації напрямків діяльності.

Далі було розглянуто низка організаційних та поточних питань життя Переяславсько-Вишневської єпархії.

Насамкінець, митрополит Олександр подякував всім за роботу та служіння, які кожен несуть на своєму місті, та висловив сподівання, що спільними зусиллями вдасться зробити посильний внесок у розвиток духовності Київщини.

ФОТОАЛЬБОМ >>>