ПІДГІРЦІ. Митрополит Олександр звершив відспівування захисника України Олександра Синельника

20 листопада митрополит Переяславський і Вишневський Олександр у співслужінні собору кліриків Переяславсько-Вишневської єпархії у Свято-Михайлівській церкви села Підгірці Обухівського району Київської області звершив чин відспівування воїна Олександра Синельника, який загинув 14 листопада.

«Олександр загинув, боронячи нашу землю від того злого загарбника, який протягом багатьох років, багатьох століть залізними лаптями топтав і до сьогодні топче нашу родючу і багату Українську землю. Він став на захист Матері-України, на захист Матері-Церкви, на захист усіх матерів, котрі породили синів не для війни, а для щасливого життя… Я складаю слова щирої вдячності мамі і батьку, складаю слова щирої вдячності громаді, яка виховала героя, низький уклін і вічна пам’ять новопреставленому воїну Олександру», - сказав владика після відспівування.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям і тим, хто знав Олександра. Нехай упокоїть Всемилостивий Господь його душу з праведними.