ЗАКАРПАТТЯ. Клірики єпархії взяли участь у відзначенні 3-ї річниці освячення храму Свято-Троїцького чоловічого монастиря у Дунковиці

6 грудня, у день пам'яті святителя Миколая Чудотворця, виповнилося 3 роки від дня освячення Свято-Троїцької церкви у селі Дунковиця Берегівського району Закарпатської області, яка нині є храмом однойменного монастиря.

Обитель підпорядковується Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію, який благословив пастирську опіку над монастирем митрополиту Переяславському і Вишневському Олександру.

З благословення керуючого Переяславсько-Вишневської єпархії Божественну літургію у Свято-Троїцькому монастирі звершив секретар Священного Синоду ПЦУ митрополит Вінницький і Барський Симеон. Йому співслужили клірики Переяславсько-Вишневської єпархії: ігумен обителі архімандрит Кирило Мандзич, протоієрей Валерій Жигуц та протодиякон Дмитро Самойленко, а також гості у священному сані.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів

Після відправи митрополит Симеон привітав архімандрита Кирила, священнослужителів та мирян з днем святого Миколая та річницею освячення монастирського храму.

З використанням матеріалів пресслужби Вінницько-Барської єпархії ПЦУ