В теплій церкві монастиря святителя Нектарія освячено образи другого ярусу іконостасу

10 грудня, у Неділю 27-му після П’ятидесятниці та день пам’яті святителя Іосафа Бєлгородського (+1754), митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі монастиря в ім'я святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

Перед початком відправи владика Олександр освятив ікони другого ярусу храмового іконостасу. Нагадаємо, шо тепла церква на честь Преображення Господнього була збудована в 2014-2015 роках за ініціативи митрополита Олександра в пам'ять про Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана; +2014).

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.