У Спасо-Преображенському соборі відзначили 16-ту річницю єпископської хіротонії керуючого єпархією

19 грудня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

16 років тому Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан) очолив єпископську хіротонію архімандрита Олександра.

Його Високопреосвященству співслужили: Екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл, духівництво собору та єпархії.

Також сьогодні виповнилося 9 днів від упокоєння батька владики Олександра – Миколи Драбинка. За заупокійною літією після Літургії були піднесені молитви за вікопомного Блаженнішого Митрополита Володимира, новопреставленого Миколая, полеглих захисників України та мирних жителів.

Вітаючи митрополита Олександра з річницею висвячення в архієрейський сан, єпископ Михаїл подарував примірник нового видання Ставропігії – богослужбовий апостол у форматі апракос, презентація якого відбулася нещодавно. Привітали архіпастиря священнослужителі та парафіяни.