Парафія села Сукачі передала 10 FPV дронів для 61 окремої механізованої Степової бригади

11 лютого після Божественної літургії у храмі в ім'я святих Косьми і Даміана села Сукачі Вишгородського району настоятель парафії протоієрей Микола Гринів передав для 61 окремої механізованої Степової бригади 10 FPV дронів, прибори відеонагляду та спостереження, придбані релігійною громадою. Також від парафії були передані продукти харчування.

Також отець Микола благословив захисників, які незабаром відправляться на бойові позиції.

Зазначимо, що парафіяни разом з настоятелем ведуть активну волонтерську роботу, допомагаючи війську.