Парафія села Сукачі передала ретранслятори для військовослужбовців 61 ОМБр «Степова»

3 березня парафія храму в ім'я святих Косьми і Даміана села Сукачі на чолі з настоятелем протоієреєм Миколою Гринів вчергове відгукнулуся на прохання військовослужбовців 61 ОМБр «Степова».

Спільними зусиллями віряни зібрали понад 250 тисяч гривень і придбали ретранслятори у вигляді трьох комплектів, які складаються: з виносної антени AVANGER та підсилювачів сигналу, телескопічної щогли та коаксіального кабелю для виконання бойових та спеціальних завдань FPV дронами.

Разом будемо гідно надавати відсіч ворогу всіма можливими засобами та прискорювати бажану перемогу. Разом до Перемоги!