Митрополит Олександр провів зібрання священнослужителів Переяславсько-Вишневської єпархії

Митрополит Олександр провів зібрання священнослужителів Переяславсько-Вишневської єпархії

1 травня в Спасо-Преображенському соборі міста Києва під головуванням митрополита Переяславського і Вишневського Олександра пройшло зібрання духівництва Переяславсько-Вишневської єпархії.

Зібранню передувала Божественна літургія, яку митрополит Олександр відправив у соборі у співслужінні кліриків єпархії.

На початку була відслужена заупокійна літія за спочилими кліриками, зокрема, протоієреєм Віталієм Данилюком (+2021), ієромонахом Пименом Пеприком (+2022), схиархімандритом Спиридоном Хімяком (+2022), полеглими захисниками та загиблими мирними жителями.

Архіпастир зосередив увагу на основних напрямках діяльності єпархії, поточних питаннях її життя в цілому та на рівні парафій. Секретар єпархії ігумен Вікентій Козак розповів про приєднання парафій, які відбулися за останній період, підсумувавши, що на сьогоднішній день Переяславсько-Вишневська єпархія нараховує 52 парафії та 55 кліриків. Регент митрополичого хору протодиякон Олександр Тарасенко підкреслив важливість розвитку парафіяльних хорів та підготовки співаків для них. Голова Видавничого відділу Марина Бурдейна анонсувала найближчі видання Переяславсько-Вишневської єпархії та Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

Насамкінець, митрополит Олександр подякував отцям за роботу та служіння, які вони несуть на своїх місцях, та привітав з прийдешнім Великоднем.

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!