Відбувся XV ювілейний Всеукраїнський вокальний конкурс «Сонце ЗА нас!»

Відбувся XV ювілейний Всеукраїнський вокальний конкурс «Сонце ЗА нас!»

29-31 березня відбулися два ювілейних проєкти для вокалістів України - ХV «Сонце ЗА нас!» та X «Сонце за music time».

Конкурси були організовані з благословення приснопоминаємого Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана; +2014) у 2011 році.

Цьогорічні конкурси зібрали понад 300 талановитих вокалістів зі всієї України. Перемогу в батлах, які відбулися на гала-концерті, отримав Артем Котенко з міста Охтирка. Саме він безкоштовно поїде до Грузії на Міжнародний фестиваль, організований командою «Сонце ЗА нас!».

В рамках конкурсу було організовано збір коштів на допомогу воїнам ЗСУ.

Учасників оцінювали одразу девʼять професійних членів жюрі:

Корченова Анна (ANKA) - артистка, сонграйтерка та вокальна коучка. Учасниця Голос Країни 13 сезон - Команда Івана Клименка. Фіналіст Національного Відбору Євробачення 2024. В 2023 році запустили проєкт ANKA, з яким вперше перемогла в глядацькому голосуванні на Євробаченні та потрапила в фінал з піснею «Палала».

Андрій Сторож - музикант, композитор, продюсер. Соліст гурту «Aviator».

Dima Libra - учасник телепроекту  «Голос країни», номінант премії YUNA, співак, сонграйтер.

Льоша Донцов - кріейтор MUZVAR, громадський діяч, сонграйтер.

Дмитро Тодорюк -  співак, соліст гурту «Aviator», режисер-постановник Київської опери.

Євгенія Пахомова - кандидат мистецтвознавства, співачка, композитор, аранжувальник, викладач естрадного співу КМАЕЦМ. Учні Євгенії є фіналістами Нацвідбору Дитячого Євробачення, лауреатами численних фестивалів і конкурсів, а також, учасниками таких масштабних проектів, як «Співають всі», «Голос Країни» та Міжнародного проекту «Голос».

Олена Левченко - викладач вокалу, співачка, аранжувальник, sound produser; солістка та аранжувальник жіночого квінтету a`capella "Beauty Band"; працювала в проектах: "Педан Притула Шоу" (Новий канал), вокальний тренер "Україна має талант. Діти" (СТБ), тренер колективів телепроекту "Х-Фактор" (СТБ), хормейстер телепроєкту «Битва хорів» (1+1), вокальний тренер «Співають всі» (ТРК «Україна») та «Голос країни. Європейський сезон».

Ольга Нека - співачка, коуч, працювала з такими артистами, як «Неангели», «Казка», Вірка Сердючка, знялась у голлівудському блокбастері «Шпигунка». Засновниця авторського проекту NEKA.

Галина Голубєва - викладач-методист естрадного вокалу вищої кваліфікаційної категорії КМАЕЦМ. Працювала викладачем вокалу на телепроєктах «Україна має талант», «Х-Фактор», «Суперзірка» , «Службовий романс», «Співають всі».

Дарʼя Біляк - викладач естрадного вокалу КМАЕЦМ. Вихованці Дарʼї - учасники телевізійного талант-шоу «Голос країни», а також лауреати багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Зірковим гостем був гурт "ADAM", з фронтменом Михайлом Клименком.

Спеціальним гостем був Іван Юрків - Хореограф-постановник Євробачення-2021 та учасник гурту «GO-A». Хореограф-постановник номеру YAKTAK на національний відбір Євробачення-2024. Хореограф-постановник номеру на премію MTV Awards в м. Дюссельдорф для гурту «Kalush Orchestra». Хореограф-постановник телевізійних проектів «Маска» та «Україна має талант». Викладач сучасної хореографії Київського національного університету культури і мистецтв.

Директоркою проєктів є голова відділу культури та Молодіжного відділу Переяславсько-Вишневської єпархії Дарʼя Кириченко.

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!