До Архангело-Михайлівського храму м. Сторожинець на Буковині передано мощі прп. Агапіта Печерського

12 серпня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр прийняв клірика Чернівецько-Буковинської єпархії ПЦУ протоієрея Петра Андрійчука.

Отець Петро є настоятелем храму на честь святого Архістратига Божого Михаїла у місті Сторожинець Чернівецької області починаючи з 2003 року, від дня утворення громади. Починали служити в наметі, потім збудували невеличкий деревяний храм на честь святого Архістратига Михаїла. Поряд громада вже два роки зводить великий храм на честь Пресвятої Трійці.

На прохання парафіян настоятель звернувся до митрополита Олександра з проханням подарувати громаді мощі преподобного Агапіта Печерського для молитовного шанування.

У відповідь на прохання громади владика Олександр передав парафії мощовик з часткою чесних мощів преподобного Агапіта Печерського.

Митрополит Олександр передав до Архангело-Михайлівського храму м. Сторожинець на Буковині мощі преподобного Агапіта Печерського