Керуючий єпархією зустрівся з головою Гатненської обʼєднаної територіальної громади

21 травня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр зустрівся з головою Гатненської обʼєднаної територіальної громади Олександром Паламарчуком.

Під час зустрічі були обговорені перспективи співпраці Переяславсько-Вишневської єпархії з адміністрацію, а також останні події церковного життя.

У зустрічі також взяв участь секретар Переяславсько-Вишневської єпархії ігумен Вікентій Козак.

Учасники зустрічі відвідали гатненський храм на честь Покрови Пресвятої Богородиці, настоятелем якого є керуючий Переясласько-Вишневської єпархії.