Керуючий єпархією вручив ігуменський жезл настоятелю монастиря святителя Нектарія Егінського

12 вересня, у день пам’яті преподобного Олександра Свірського, день тезоіменитства відзначив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

Архіпастир очолив Божественну літургію з нагоди свята у Спасо-Преображенській церкві у Хуторі Ясному (с. Ходосівка, Києво-Святошинського р-ну), де йому співслужило духовенство храму та Переяславсько-Вишневської єпархії.

Під час відправи митрополит Олександр возвів настоятеля монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному ієромонаха Олексія (у миру Мацюру Олексія Олексійовича) у сан ігумена та вручив йому ігуменський жезл.

Нагадаємо, що обитель святителя Нектарія Егінського – це перший монастир Переяславсько-Вишневської єпархії. Його засновано рішенням Священного Синоду ПЦУ 27 липня цього року.