В кафедральному соборі молитовно вшанував жертв голодоморів в Україні

В кафедральному соборі молитовно вшанував жертв голодоморів в Україні

22 листопада митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва. Йому співслужили клірики собору та єпархії.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

В четверту неділю листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Митрополит Олександр з духовенством піднесли молитви за всіх безвинно загиблих від голодоморів та репресій.

МОЛИТВА ЗА ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ І РЕПРЕСІЙ

"Господи! Пом’яни душі усіх безвинно загиблих від Голодомору та інших репресій, закатованих та вбитих братів і сестер наших. Подаруй вічний спокій в Твоїх світлих оселях тим, хто пройшов через страшні душевні муки, спостерігаючи за стражданнями власних дітей. Упокой, Боже, усіх жертв Голодомору і репресій в оселях з праведними. Прийми, Боже, як мучеництво їхній біль і сльози. Святими молитвами загиблих та пам’яттю про них очисти, Господи, нас сьогодні від усілякої байдужості і жорстокосердя, ненависті та нетерпимості. І нехай, Боже, милістю Твоєю подібна біда на нашій землі ніколи не повториться знову. Амінь."

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!