Керуючий єпархією взяв участь у першому Архієрейському Соборі Православної Церкви України

Керуючий єпархією взяв участь у першому Архієрейському Собор об’єднаної Православної Церкви України

14 грудня  у Митрополичих палатах Святої Софії під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія відбувся перший Архієрейський Собор помісної Української Православної Церкви.

Собор розпочався зі спільної молитви та доповіді Предстоятеля, в якій Митрополит Епіфаній розповів про пройдений за рік шлях та подальші перспективи розвитку й становлення.

Далі під відбулося соборне обговорення широкого кола питань із життя Церкви. У підсумку Архієрейський собор ухвалив відповідні постанови.

Потому у Соборі святої Софії Київської Блаженнійший Владика  Епіфаній у співслужінні єпископату відслужив подячний молебень.

За матеріалами прес-служби Київської Митрополії ПЦУ