Предстоятель Православної Церкви України привітав митрополита Олександра з днем народження

Предстоятель Православної Церкви України поздоровив митрополита Олександра з днем народження

18 березня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відзначив 42-й день народження. Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній надіслав керуючому Переяславсько-Вишневською єпархією вітальну адресу, у якій, зокрема, йдеться:

«Промислом Божим Ваш життєвий шлях нерозривно пов'язаний з Церквою, де своїм архіпастирським служінням свідчите про Христа Спасителя і Його вчення. Піклуючись про духовно-моральне виховання своєї пастви, Ви докладаєте багато сил і старань задля зміцнення основ християнської віри.

З нагоди Вашого Дня народження бажаю Вам міцного здоров'я на довгі роки, бадьорості духу, добра, миру і благополуччя. Нехай Всемилостивий Господь, з волі Якого Ви прямуєте непростим шляхом архієрейською служіння, надалі укріпляє Вас у богоугодній праці на славу Його Святої Церкви й нашої держави України».