Митрополит Олександр продовжив читання Великого покаянного канону у Спасо-Преображенському соборі

3 березня, у другий день Великого посту, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Велике повечір’я з читанням другої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва.

Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та Переяславсько-Вишневської єпархії.

Наприкінці було зачитано Звернення Блаженнішого Митрополита Епіфанія з нагоди початку Великого посту.

Завтра, 4 березня, у середу першої седмиці Великого посту, митрополит Олександр звершить у Спасо-Преображенському соборі першу в цьому році Літургію Передосвячених Дарів. Початок о 9:00.