Відзнакою Переяславсько-Вишневської єпархії нагороджено військового прокурора Західного регіону В. Вдовиченка

4 березня до Спасо-Преображенського собору та музею пам'яті Блаженнішого Володимира завітали гості з Заходу України - полковник юстиції, військовий прокурор Західного регіону Віталій Вдовиченко з помічниками.

Екскурсію по собору та музею провели клірик храму протоієрей Андрій Дудченко та голова єпархіального відділу по взаємодії із силовими структурами (військкоматами) та громадськістю протоієрей Валерій Жигуц.

Після екскурсії гості мали плідну бесіду з митрополитом Переяславським і Вишневським Олександром, який благословив їх на подальшу працю на благо Церкви та України та вручив пам'ятні подарунки.

Митрополит Олександр відмітив сумлінну працю Віталія Вдовиченка нагородою - відзнакою Переяславсько-Вишневської єпархії.