Керуючий єпархією очолив богослужіння 5-ї неділі Великого посту

5 квітня, у п’яту неділю Великого посту, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва.

Цього дня Православна Церква згадує преподобну Марію Єгипетську, житіє котрої читалося за богослужінням ввечері минулої середи. Свята піднялась до Бога з глибокого падіння і, покаявшись, зі стану блудниці доросла до великих духовних висот. Церква дає вірним цей приклад, щоб навіть ті, хто є великими грішниками, не впадали у відчай, а звертались з покаянням до Бога, благодаттю Якого кожен може оновитись.

Владиці співслужили: ігумен монастиря святителя Нектарія Егінського ієромонах Олексій Мацюра, духовенство собору.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, за українських воїнів, за припинення згубної пошесті, а також здоров’я хворих, лікарів та всіх, хто у час цього випробування жертовно служить ближнім.

Напередодні ввечері митрополит Олександр відправив у соборі всеношну.