Митрополит Олександр очолив престольне свято храму на найвищий точці Православ’я в Україні

2 серпня, у день пам’яті святого Пророка Іллі, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію у Іллінському храмі на горі Високий Верх у Карпатах.

Храм в ім'я пророка Іллі є подвор'ям Спасо-Преображенського кафедрального собору Переяславсько-Вишневської єпархії. Він знаходиться у Сколівському районі Львівської області та розташований на висоті 1176 метрів над рівнем моря. Експертною комісією Книги рекордів України цьому храму присвоєно статус національного рекорду: Найвища точка Православ’я України. Церкву збудовано у 2009-2011 роках з благословення монахів Святої гори Афон. Її ктитором є голова парафіяльної ради Спасо-Преображенського собору Ігор Лисов. 2017 року митрополит Олександр освятив храм після реконструкції.

Владиці співслужили: єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, клирики Переяславсько-Вишневської єпархіїта запрошене духовенство.