ВИШГОРОД. Керуючий єпархією освятив каплицю на честь ікони «Ігуменя Гори Афонської»

12 грудня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав місто Вишгород на Київщині, де освятив молитовну кімнату-каплицю на честь ікони Пресвятої Богородиці «Ігуменя Гори Афонської» при парафії великомученика Пантелеімона Цілителя та благодійному Фонді «Україна - Афон», та відправив Божественну літургію.

Владиці співслужив настоятель храму протоієрей Богдан Огульчанський, клірики Переяславсько-Вишневської єпархії.

Звертаючись до громади наприкінці богослужіння, митрополит Олександр зазначив:

«Вітаю всіх з сьогоднішньою подією у цьому храмі — освяченому нашими руками та вашими молитвами місці. Ми отримали ще один прихисток, куди можемо звернутися до Пресвятої Владичиці нашої Богородиці, зробивши цю колись просту кімнату ЇЇ маленьким уділом Святої Гори Афон. Бажаю, щоби це місце завжди було Богом бережене під покровом Божої Матері, Яка нехай буде покровителькою не тільки цього місця, а й усього Вишгорода».