У кафедральному соборі започатковано служіння Літургії англійською мовою

6 лютого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі, з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, було вперше відслужено Божественну літургію англійською мовою.

Службу очолив клірик храму протоієрей Андрій Дудченко. Йому співслужив священник Ярослав Ясенець, співав священник Ростислав Воробій. Для богослужіння використовували Служебники, видані Грецькою православною архієпископією США, Православною Церквою Америки та парафією протоієрея Павла Гаврильчака в Рестоні, штат Вірджинія.

Після служби отець Андрій подякував усім учасникам богослужіння за участь та висловив сподівання, що наступна літургія англійською мовою може бути відправлена у суботу першого тижня Великого посту.

У кафедральному соборі започатковано служіння Літургії англійською мовою