У день свята Стрітення Господнього керуючий єпархією очолив відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

2/15 лютого Православна Церква відзначає останнє свято Різдвяного циклу – Стрітення Господнє. На сороковий день після народження Ісуса батьки прийшли з Ним до Єрусалимського Храму, щоби принести жертву, як того вимагав Закон Божий. В Храмі їх зустрів Симеон – старець, якому було обіцяно від Бога, що він не помре, аж доки не побачить Месію. Симеон впізнав у Немовляті того, хто стане Спасителем світу. Свято Стрітення – день зустрічі людини і Бога.

У день свята митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Переяславсько-Вишневської єпархії.

Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі храму та єпархії.

Перед початком богослужіння було звершено традиційні для свята чин освячення води та благословення свічок.

Напередодні ввечері митрополит Олександр відправив у соборі святкову всенічну.