ВИШГОРОД. Керуючий єпархією зустрівся з новообраним головою Вишгородської районної ради

2 березня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав давнє місто Вишгород, що недалеко від Києва.

Владика завітав до Вишгородської районної ради, де поспілкувався з її Головою Андрієм Анісімовим. Пана Андрія було обрано на посаду наприкінці минулого року. Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці райради та єпархії. У благословіння владика передав Андрію Євгеновичу образ Преображення Господнього із зображенням мозаїки Спасо-Преображенського кафедрального собору Переяславсько-Вишневської єпархії.

Потому митрополит Олександр відвідав кімнату-каплицю на честь ікони Пресвятої Богородиці «Ігуменя Гори Афонської» при парафії великомученика Пантелеімона Цілителя м. Вишгорода, де зустрівся з парафіянами. Нагадаємо, цю молитовну кімнату владика освятив у грудні минулого року.

Наостанок митрополит Олександр відвідав Вишгородську центральну районну бібліотеку.