Керуючий єпархією співслужив Предстоятелям Константинопольської та Української Церков у Софії Київській

22 серпня, у ході візиту до України, Константинопольский Патріарх Варфоломій очолив Божественну літургію на території собору Святої Софії – кафедрального храму Київських Митрополитів.

Його Всесвятості співслужили: Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Єпіфаній, єпископат ПЦУ та члени делегації Вселенської Церкви, духівництво з різних єпархії України.

Зазначимо, що Всесвятіший Владика Варфоломій відправив Літургію у комплекті панагій, що йому подарував приснопоминаємий Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан), під час минулого візиту до України (2008 р.).

***

Напередодні ввечері, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр молився за вечірнім богослужінням у Андріївській церкві, яке очолив Патріарх Варфоломій.