У день тезоіменитства митрополит Олександр відправив Літургію у кафедральному соборі

12 вересня, у день пам’яті преподобного Олександра Свірського, день тезоіменитства відзначає митрополит Переяславський і Вишневський Олександр.

Цього дня владика відправив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Йому співслужив Екзарх Вселенського Патріархату в Україні єпископ Команський Михаїл, а також духівництво єпархії.

До речі, ім’я було дано майбутньому владиці Блаженнішим Митрополитом Володимиром (Сабоданом; +2014) під час чернечого постригу монастирі святого Пантелеімона на горі Афон.

Також в цей день іменини відзначає регент Митрополичого хору Спасо-Преображенського собору протодиякон Олександр Тарасенко.

Духівництво та паства Переяславсько-Вишневської єпархії вітають свого архіпастиря з днем тезоіменитства!