Представник єпархії взяв участь у загальноцерковному Дні молитви за сім’ю

22 вересня, день пам’яті святих Іоакима і Анни – батьків Пресвятої Богородиці, за рішенням Священного Синоду Православної Церкви України є особливим Днем молитви за сім’ю.

Цього дня голова відділу у справах сім’ї Переяславсько-Вишневської єпархії та клірик Спасо-Преображенського собору м. Києва протоієрей Миколай Тишкун взяв участь у з'їзді голів єпархіальних управлінь і відділів у справах сім’ї Православної Церкви України.

Розпочалося зібрання спільною молитвою за сім’ю в Михайлівському соборі Золотоверхого монастиря, яку очолили архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор та намісник монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт.

Молебень був відслужений перед освяченою Предстоятелем іконою святих покровителів сім'ї Іоакима і Анни, до якої митрополит Переяславський і Вишневський Олександр цього року передав частку мощів праведної Анни. Зазначимо, що місцем постійного перебування цього образу є Феодосіївський монастир столиці, де щотижня відправляються молебні за щасливе подружнє життя, за народження дітей, за благословіння сімей.

Потому відбувся семінар, на якому були підняті важливі питання, що стосуються стану інституту сім’ї в нашій державі, підготовки до шлюбу, проведення сімейних заходів на парафіях. Учасники ділилися напрацюваннями та досвідом своєї роботи з подружжями та родинами. Цікавою і важливою для роботи священників на парафіях стала тема психологічних інструментів в сімейному душпастирстві. Результатом обговорень стало вироблення стратегій пастирської роботи з сім’ями на парафіях нашої Церкви.

Представник єпархії взяв участь у загальноцерковному Дні молитви за сім’ю