Призначено настоятеля Троїцької парафії у Гостролуччі

Призначено настоятеля новоутвореної Троїцької парафії у Гостролуччі

Троїцька церква у Гостролуччі, збудована в 1787 році, є найстарішою архітектурною пам’яткою Баришівської громади. В радянські часи храм був перебудований і використовувався як господарський магазин. Споруда кілька десятиліть не має накриття, від чого псується під впливом опадів. Новоутворена церковна громада має намір відновити сільську святиню і використовувати її для богослужіння. Нещодавно, 15 жовтня,  в стінах напівзруйнованого Троїцького храму було відслужено молебень.

3 листопада митрополит Переяславський і Вишневський Олександр зустрівся з активом новоутвореної Троїцької парафії та призначив її настоятелем протоієрея Олександра Ярмольчика. У подарунок від владики парафія отримала богослужбове Євангеліє українською мовою, видане з благословіння Блаженнішого Митрополита Володимира у 2013 році.

Призначено настоятеля Троїцької парафії у Гостролуччі