АФОН. Митрополит Олександр звершив Літургію у монастирі Ксенофонт

У неділю 7 листопада, перебуваючи на святій горі Афон, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію у монастирі Ксенофонт.

Йому співслужили: братія обителі на чолі з ігуменом архімандритом Олексієм Мадзірісом, братія монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному та клірики Переяславсько-Вишневської єпархії. За відправою молилися прочани з України, які прибули з митрополитом Олександром у складі паломницької групи.

Напередодні паломники вклонилися святиням обителі Ксенофонт та були прийняті ігуменом Олексієм.

Українці сердечно дякували святогірцям за гостинність, та можливість спільної молитви. У свою чергу насельники афонських монастирів завірили паломників Православної Церкви України в своїй підтримці і молитві за єдність і мир Українського Православ'я.