Митрополит Олександр звершив Літургію в день престольного свята Димитрівської церкви у Кодаках

8 листопада, у день пам'яті великомученика Димитрія Солунського, престольне свято відзначає церква в ім'я цього святого у селі Кодаки (Васильківський район Київської області). 10 листопада 2020 року цей невеличкий дерев’яний храм, що відноситься до відроджуваної Свято-Покровської парафії, освятив митрополит Переяславський і Вишневський Олександр.

У день свята владика Олександр у співслужінні настоятеля архімандрита Інокентія Підтоптаного та кліриків єпархії звершив Божественну літургію.

Після відправи митрополит Олександр привітав отця настоятеля і громаду з престольним святом та відслужив заупокійну літію за першим настоятелем парафії протоієреєм Віталієм Данилюком (+2021).