АФОН. Українські паломники вклонилися святиням Івірону та Панкротару

АФОН. Українські паломники вклонилися святиням Івірону та Пантократору

6 листопада, перебуваючи на Святій Горі Афон, паломницька група кліриків і мирян Переяславсько-Вишневської єпархії відвідала монастир Івірон, де було піднесено молитви за Українську Державу, Церкву та боголюбивий народ перед всесвітньовідомою афонською святинею - Іверською іконою Пресвятої Богородиці. Івірон зберігає більше чесних мощів, ніж будь-який інший монастир на Афоні. Неподалік від монастиря, на морському березі — Климентова пристань, знаходиться джерело Богородиці.

***

Того ж дня паломники відвідали монастир Пантократор, головня святиня якого – Ікона Пресвятої Богородиці «Геронтіса». Гостей з України люб’язно зустрів ігумен обителі архімандрит Гавриїл. Цього року отець Гавриїл відвідав нашу країну та, зокрема, молився у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Переяславсько-Вишневської єпархії.