До третьої річниці цієї історичної події у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі було відправлено подячний молебень, який очолив  Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Керуючий єпархією взяв участь у подячному молебні з нагоди третьої річниці Об’єднавчого собору Православної Церкви України

15 грудня 2018 року в стінах Софійського собору в Києві відбувся Об’єднавчий собор, на якому було проголошено створення автокефальної Православної Церкви України та обрано її Предстоятеля – Блаженнішого Митрополита Епіфанія.

Йому співслужили: Екзарх Вселенського Патріархату в Україні єпископ Команський Михаїл, митрополити Вінницький і Барський Симеон, Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископи Памфільський Даниїл (Українська Православна Церква в США), Вишгородський Агапіт, єпископ Фастівський Володимир, духовенство Православної Церкви України.

За богослужіннями були піднесені подячні молитви за єдину помісну Українську Православну Церкву, яка постала на Об’єднавчому соборі шляхом церковного єднання трьох гілок українського православ’я.

Наприкінці відправи Блаженніший Владика виголосив першосвятительське слово, у якому закликав, в першу чергу, за все дякувати Богу – за Його милість і благодіяння для Церкви і України.