На свято Різдва Христового керуючий єпархією відправив Літургію у Спасо-Преображенському соборі

7 січня, у день свята Різдва Христового, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Києва.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору та Переяславсько-Вишневської єпархії.

Богослужбові піснеспіви виконав Митрополичий хор кафедрального собору під управлінням диякона Олександра Тарасенка.

Під час відправи були піднесені молитви за мир в Україні, за українських воїнів, за припинення згубної пошесті, а також здоров’я хворих, лікарів та всіх, хто у час цього випробування жертовно служить ближнім.

За богослужінням митрополит Олександр привітав зі святом духовенство і вірян.

Напередодні керуючий єпархією очолив у соборі святкову всеношну.

За сприяння Голови Парафіяльної ради собору Ігоря Лисова богослужіння транслювалися наживо на сайті та на YouTube-каналі храму.

Слово митрополита Переяславського і Вишневського Олександра на Різдво Христове >>>