У п’яту неділю Великого посту митрополит Олександр відправив Літургію у монастирі святителя Нектарія

10 квітня, у п’яту неділю Великого посту, коли вшановується пам’ять преподобної Марії Єгипетської, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

Владиці співслужили: братія обителі та духівництво Переяславсько-Вишневської єпархії.

Під час відправи були піднесені молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини, загиблих мирних жителів.