17 квітня парафія на честь Казанської ікони Божої Матері у селі Сухолуччя була прийнята до складу Переяславсько-Вишневської єпархії.

Парафія села Сухолуччя приєдналася до Переяславсько-Вишневської єпархії

17 квітня, на свято Входу Господнього в Єрусалим,  парафія на честь Казанської ікони Божої Матері у селі Сухолуччя Вишгородського району Київської області, відповідно до поданого прохання, була прийнята до складу Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України з юрисдикції Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Про що видано відповідний указ.