В Боярці освячено Свято-Миколаївський храм, парафія якого нещодавно приєдналася до Переяславсько-Вишневської єпархії

20 квітня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив освячення церкви в ім'я святителя Миколая Чудотворця, що на території Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна в місті Боярка Київської області.

Зазначимо, що попередній настоятель, не підтримавши рішення громади про приєднання до Переяславсько-Вишневської єпархії, зі своїми поплічниками демонтував престол храму.

Нагадаємо, що 15 квітня церковна громада була прийнята до Православної Церкви України з юрисдикції Української Православної Церкви Московського Патріархату. 16 квітня митрополит Олександр відвідав церкву та відслужив молебень, після чого було зачитано указ про прийняття Свято-Миколаївської парафії до складу Переяславсько-Вишневської єпархії.