У день пам'яті святителя Луки Кримського митрополит Олександр відправив Літургію у монастирі святителя Нектарія Егінського

11 червня, у день пам'яті святителя Луки, архієпископа Кримського (+1961), митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенській церкві монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ.

У суботу напередодні свята П’ятдесятниці Православна Церква молитовно поминає всіх, хто відійшов від цього земного світу. За богослужінням також були піднесені молитви за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.