У 8-ту річницю від дня упокоєння Блаженнішого Митрополита Володимира керуючий єпархією відправив Літургію та висвятив нового клірика

У 8-ту річницю від дня упокоєння Блаженнішого Митрополита Володимира керуючий єпархією відправив Літургію та висвятив нового клірика

5 липня, у 8-му річницю упокоєння Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана), митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив заупокійні богослужіння - Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва та літію біля пам’ятника Владиці Володимиру, що встановлено перед Музеєм приснопоминаємого Архіпастиря.

Владиці співслужило духовенство Переяславсько-Вишневської єпархії та гості у священному сані.

За богослужінням владика також підніс молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ, за спокій душ полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Під час відправи митрополит Олександр звершив хіротонію - клірика єпархії диякона  Романа Зарубіна було висвячено на священника.

"Блаженніший Митрополит Володимира 22 роки добросовісно і жертовно керував тим спадком, який йому дістався від Радянської Церкви, яку він трансформував і вивів до рівня фактично незалежної і автокефальної Церкви. Ми у нього це перейняли, і би сказав, довершили в тому статусі, в якому сьогодні перебуваємо і з нашим собором, і з нашою Помісною Церквою України, яка довгий шлях пройшла до того, щоби отримати свій канонічний довершений досконалий статус, стати рівноправною п’ятнадцятою Церквою-Сестрою у сім’ї Помісних Православних Церков, і звершувати своє спасительне служіння в непростий час. Будемо молитися і простити Бога, щоб Він упокоїв його в обителі з праведними, а радше ми це знаємо, що він уже там, і будемо молитися до нього. Я вірю, що канонізація Блаженнішого Владики не за горами, а та праведність і та любов, яку він посіяв у душах православних віруючих України, во любов’ю відгукується в наших серцях і робить нас дійсно євангельськими християнами – християнами не Закону, а християнами любові", - сказав митрополит Олександр наприкінці богослужіння.

Слово митрополита Переяславського і Вишневського Олександра:

 

 

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!